10.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023
Home Modë

Modë

Si të bartet printi leopard këtë verë?

Printi leopard tashmë është bërë me të madhe klasikë e stinës Jemi mësuar ta shohim në koleksionet e kaluar, andaj disi është edhe logjike që...

Shihni se çfarë mund të bëjë një grim i vogël

Ndërsa shumica e grave në mediat sociale përpiqen të fshehin mangësitë e tyre, Jesse nuk ka asnjë problem me këtë dhe shpesh flet për...

Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

Nëse keni parë ndonjëherë Gigi dhe Bella Hadid dhe keni mbetur pa fjalë nga stili perfekt i motrave, duhet ta njihni Mimi Cuttrell. Cuttrell është...

Është në formën e aeroplanit dhe kjo çantë kushton sa një aeroplan

Çanta në formë avioni e Louis Vuitton kohët e fundit është bërë virale pasi raportohet se kushton më shumë sesa një aeroplan i përdorur...

Atletet që Kanye West i përdori në “Grammy” shiten për 1.8 milion dollarë

Një palë atlete të Kanye West, të përdorura gjatë performancës së tij në “Grammy 2018”, u shiten me një çmim rekord 7 shifror. Çmimi i...

Chloe shfaqet në të brendshme, pas operacionit të fundit plastik

Chloe Ferry ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme të tejdukshme të kuqe derisa ka veshur edhe këpucë të lëkurës në një...

Ishte milionere, por tani jeton në rrugë duke gjetur ushqim në plehra

Ish-modelja thotë se nuk ka bërë dush për një vit që të sigurohet që askush nuk do ta përdhunojë në rrugë. Kur njerëzit e njohin,...

Valdrin Sahiti për veshjen e Presidentes: Pelerina mbi krahët e Osmanit jep bindjen e një heroine

Me një ceremoni solemne në sheshin “Skënderbeu” në kryeqytet, Vjosa Osmani sot pranoi zyrtarisht detyrën e Presidentes së Republikës së Kosovës. Shefja e shtetit më...

Na ndiqni

18,014FansLike
1,560FollowersFollow
- Reklama -

Të fundit