Megan Fox shfaqet me sytjena në formë zemre në kopertinën e revistës Basic

415

Aktorja 35 vjeçare shfaqet në numrin e fundit të revistës e veshur me sytjena të çuditshme në formë zemre nga Paskal, duke vazhduar zakonin e saj për të kthyer sytjenat në bluza.

Fox e shoqëroi pamjen e saj me palën xhinse të mira amerikane të stilistit të saj Maeve Reilly.

“Xhinse nga unë për këtë pamje!”, zbuloi Reilly në Instagram. “Do të bëjë gjithçka për vajzat e mia dhe të shkojmë në set!”.

Brenda këtij numri, Fox pozon në një seri pamjesh të tjera seksi, duke përfshirë një kostum LaQuan Smith të mbushur me prerje, një fustan të kuq nga Hakan Akkaya dhe rroba banje me xhaketë nga Magda Butrym.

Ndryshe, gjatë muajit maj Fox befasoi fansat duke u ngjitur në skenën ku po performonte Machine Gun Kelly.