10.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Autori1

34188 POSTET0 KOMENTE

Shota akuzon produksionin: Sado që e mbuluat dhe favorizuat Xhulin, çmimin e fitoi Stresi

Të hënën është mbajtur Post Big Brother VIP Kosova, ku banorët e edicionit të parë të këtij spektaklit kanë diskutuar për ngjarjet dhe dinamikat...

Mustafa: Kosova s’fitoi asgjë, me ujdinë në Ohër u evitua rreziku nga destabilizimi i Veriut

Ish-kryeministri Isa Mustafa ka komentuar dakordimin mes Kosovës e Serbisë të dielën në Ohër në kuadër të procesit të dialogut. Mustafa tha se përmes kësaj...

Pacolli: Kurti shkoi i papërgatitur në Ohër, në marrëveshje Serbia fiton më shumë se Kosova

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli tha se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti shkoi i papërgatitur në takimin e Ohrit përballë presidentit serb Aleksandër Vuçiq. Sipas...

Daçiq: Zbatimi i marrëveshjes së Ohrit, deri te “vijat e kuqe”

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se vendi i tij është i gatshëm ta zbatojë marrëveshjen e arritur me Kosovën në...

Bislimi e quan të padrejtë pengesën për pjesëmarrje në konferencën e donatorëve në Bruksel

Zëvendëskryeministri, Besnik Bislimi ka reaguar pasi Kosovës iu pamundësua kontributi në Konferencën e Donatorëve për Turqinë dhe Sirinë, për shkak të paraqitjes së vendit...

Haziri: 2023-ta me marrëveshje të përkohshme dhe me krijim të Zajednicës plus

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se marrëveshja e Ohrit do t’i përngjajë marrëveshjes se Prespës për Maqedoninë Veriore, sipas...

Analisti amerikan: Nëse Ukraina njeh Kosovën, e njohin dhe 4 vendet e tjera 

Analisti amerikan Edward Joseph tha se nëse Ukraina njeh Kosovës si shtet, pas saj do ta njohin edhe katër shtete të tjera. Sipas tij, 4...

Këshilla se si të mbrojmë shëndetin nga i ftohti

Gjatë dimrit, organizmi dhe zemra punojnë më shumë për të përballuar të ftohtin. Kjo mund të jetë veçanërisht e rrezikshme për të moshuarit dhe...

Na ndiqni

22,046FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit