10.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023
Home Style

Style

Chloe shfaqet në të brendshme, pas operacionit të fundit plastik

Chloe Ferry ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme të tejdukshme të kuqe derisa ka veshur edhe këpucë të lëkurës në një...

Si pritet të ndryshojë arkitektura pas Covid-19?

Bota vazhdon të luftojë me pandeminë e koronavirusit dhe gjithmonë bëhet thirrje nga instancat përkatëse për të pasur një kujdes të veçantë, duke ruajtur...

Mbret ëresha zakonisht b ën grimin vetë vetëm në një ditë të veqant jo

Ndryshe nga njerëzit e zakonshëm, Mbretëresha zakonisht ka shumë ngjarje madhështore mbretërore për të marrë pjesë, nga ahengjet deri tek banketet. Kështu ajo vishet më...

Na ndiqni

18,014FansLike
1,560FollowersFollow
- Reklama -

Të fundit