Është në formën e aeroplanit dhe kjo çantë kushton sa një aeroplan

325

Çanta në formë avioni e Louis Vuitton kohët e fundit është bërë virale pasi raportohet se kushton më shumë sesa një aeroplan i përdorur me një motor.

Çanta nga koleksioni i këtij viti ndau mendime në rrjetet sociale, si dhe shumë krijime të tjera të tij deri më tani.


Ajo u prezantua në janar, por vetëm kohët e fundit u ra në sy për shkak të çmimit marramendës prej 39 mijë dollarësh.

Megjithëse fotografitë kanë qarkulluar në internet për disa muaj, ato vetëm kohët e fundit tërhoqën më shumë vëmendje, kur një përdoruese e Twitter sugjeroi që mund të blihej një aeroplan i përdorur për të njëjtat para.

Louis Vuitton's US$39,000 airplane bag goes viral as designers have fun  with accessories | South China Morning Post
For the Price of a New Car, Louis Vuitton Is Selling an Airplane-Shaped  Handbag - autoevolutionOsh ®⚡︎✨ on Instagram: “Louis Vuitton Mens FW21 Airplane Bag 🛩” in 2021 | Louis  vuitton men, Louis vuitton, Instagram