10.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023
Home Fotografi

Fotografi

Drejtuesit e Alwera Invest takojnë Aliun, e njoftojnë për tre fabrika që do ndërtohen në Ferizaj

Kompania Alwera Invest ka njoftuar se shumë shpejtë do fillojë ndërtimin e tre fabrikave në komunën e Ferizajt. Për lajmin e ka njoftuar edhe kryetarin...

Një varkë e ankoruar në zemër të ishullit

Rrjeti social Tik Tok ka filluar që të vërë në pah shumë gjëra të cilat dikur kishin mbetur në hije. Kështu ka ndodhur edhe me...

Modeli albin shqiptar që tërhoqi vëmendjen e Vogue Italia

Mario Prendi është modeli i parë albin shqiptar. 25-vjeçari tërhoqi vëmendjen e agjencive të modelingut duke marrë pjesë në disa projekte, dokumentarë, si figurant dhe...

Fotografi nga ditëlindja e Arta Elezajt

Arta Elezaj feston ditëlindjen dhe me këtë rast i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat duket bukur. Bukuroshja ka mahnitur me...

Në këtë foto fshihet një nga grabitqarët më të pamëshirshëm

Duket një foto e thjeshtë ku tregohet peizazhi i Indisë Perëndimore, por aty fshihet në të vërtetë një nga grabitqarët më të pamëshirshëm. Bëhet fjalë...

Fotografitë e shkrepura në momentin perfekt

Që kur fotografia e parë u shkrep në vitin 1826, fotografët amatorë dhe ata profesionistë kanë qenë në ‘’gjueti’’ për të kapur një moment...

Kartolina të bardha nga Prishtina

Elona Hulaj ka bërë disa foto në kryeqytetin e Kosovës, që këto foto tregojnë bukurin e kryeqytetit.

Na ndiqni

18,014FansLike
1,560FollowersFollow
- Reklama -

Të fundit