8.4 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023
Home Lifestyle Muzikë

Muzikë

Olti Curri zbulon pse janë zënë jashtë Donaldi dhe Einxhel

Mbrëmjen e djeshme të “Big Brother VIP Albania” një nga qendrat e diskutimeve ka qenë konflikti midis Einxhel dhe Donald. Këto konflikte kanë filluar me...

Banorët falen brenda shtëpisë së Big Brother VIP, pas largimit të Fifit

Largimi i Fifit ka mërzitur jashtë mase banorët në shtëpinë e Big Brother VIP. Ata janë shqetësuar shumë, sa që për orë të tëra nuk...

Drejtuesit e Alwera Invest takojnë Aliun, e njoftojnë për tre fabrika që do ndërtohen në Ferizaj

Kompania Alwera Invest ka njoftuar se shumë shpejtë do fillojë ndërtimin e tre fabrikave në komunën e Ferizajt. Për lajmin e ka njoftuar edhe kryetarin...

Jo të gjithë e bojkotuan!Kjo është lista e këngëtarëve shqiptarë që do të jenë bashkë në skenë me Bregoviqin

Të gjithë artistët kosovarë të ftuar për të performuar në “Festën e Birrës” kanë refuzuar të jenë në këtë festival për shkak të këngëtarit...

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin e radhës “Llafe llafe” me Lyrical Son

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri nuk po ndalet. Në kuadër të albumit të saj të ri në ardhje “Dafinë moj”, Dafina ka inkuadruar shumë...

Eni Koçi nuk i bëri dhuratë Gencit për ditëlindje

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, feston sot ditëlindjen e tij të 40-të. Me këtë rast ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët...

“Sot 23 vite pa ty babi”, Leonora Jakupi viziton varrin e babait të ndjerë

Këngëtarja kosovare me prejardhje nga Drenica, Leonora Jakupi ka kujtuar sot babanë e saj, Qasim Jakupi, i cili ra dëshmor në luftën heroike të...

Shkurte Gashi bën daljen e parë publike me bashkëshortin dhe djalin

Këngëtarja Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë pak kohë më parë.  Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin...

Na ndiqni

18,014FansLike
1,560FollowersFollow
- Reklama -

Të fundit