Chloe shfaqet në të brendshme, pas operacionit të fundit plastik

512

Chloe Ferry ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme të tejdukshme të kuqe derisa ka veshur edhe këpucë të lëkurës në një video të re

Ajo e ka bërë këtë pasi ka bërë një operim kirurgjik bukurie duke shpenzuar 50 mijë funte për ta transformuar dukjen e saj.

Chleo Ferry duket bukur në asetet e reja pas operimit dhe këtë të mërkurë ato na i tregon edhe në një video.

Ylli i Geordie Shore (25) ka treguar të pasmet e saj seksi derisa para kamerës është në të brendshme të kuqe.