10.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023
Home Showbiz

Showbiz

Çudit Olta Gixhari, nuk ka informacione për familjen Jashari dhe Prekazin

Aktorja shqiptare Olta Gixhari duket se nuk ka shumë informacione për Kosovën, edhe pse ajo ka qenë disa herë këtu. Në një komunikim me fansat...

Të njëjtën shije? Dua Lipa në lidhje me ish-të dashurin e Rita Orës

Mediat britanike kanë dhënë detaje për burrin misterioz me të cilin Dua Lipa ka nisur të shoqërohet. Sipas “The Sun” bëhet fjalë për regjisorin 41...

Sa kilogram i ka hequr Bufi? 

Është një nga figurat më karizmatike, sidomos për ndjekësit e rrjeteve sociale. Padyshim se profesioni i tij është aktor, megjithatë shkruan shpesh dhe gëzon mbështetje...

Raportohet se Sin Boy ka vdekur, motra publikon foto me shkrimin ‘u prehtë në paqe’

Një foto që tregon reperin shqiptaro-grek, Son Boy në një ambulancë me maskë oksigjeni ka shkaktuar shqetësime serioze në mesin e fansave të tij,...

Nora Istrefi shfaqet në krahët e një mashkulli simpatik

Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë. Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e...

Dorina Mema thumbon Oltën : Pse moj e le djalin e vogël, unë as qenin s’do ta leja dot

Aktorja Olta Gixhari mori surprizën më të madhe që një nënë mund të marrë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ajo pa të birin 2 vjeçar,...

10 lëvizjet e Luizit që e bëjnë atë “gjeni” në BBV

Pse Luizi trondit ekuilibrat në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”? Pse është më i preferuari nga publiku, (të paktën deri tani)? Pse konsiderohet...

Pamje: Momenti kur nëna e Piques sillet ashpër me Shakiran

Në rrjetet sociale po bën bujë një video ku shihet Shakira bashkë me Pique dhe nënën e tij. Pamja, e cila raportohet të jetë e...

Na ndiqni

18,014FansLike
1,560FollowersFollow
- Reklama -

Të fundit