Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

395

Nëse keni parë ndonjëherë Gigi dhe Bella Hadid dhe keni mbetur pa fjalë nga stili perfekt i motrave, duhet ta njihni Mimi Cuttrell.

Cuttrell është një stiliste me qendër në New York e cili ka vite që punon me motrat dhe është gjithashtu gruaja që mund të marr meritat për shumë nga veshjet e tyre.


Gigi dhe Bella në çdo dalje të tyre kujdesen të jenë të kuruara deri në detaje dhe kujdesen të shfaqen sa më elegante.

Mimi tregon pesë veshjet që duhet t’i keni në gardërobën tuaj nëse doni të dukeni trendi si motrat Hadid:

Një palë xhinse

Një setër

Bluzë të thjeshtë

Pantallona të përkryera

Këmishë e bardhë