26.7 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022
Home Video

Video

Tërmeti/ Dëmtohet njësia administrative Gjoricë në Dibër, punonjësit lënë zyrat

Lëkundjet e mëngjesit të sotëm në verilindje të vendit kanë ngritur të tmerruar banorët nga shtrati dhe të gjithë kanë dalë në rrugë. Mësohet se...

Sulmi i rrallë fatal i elefantit ndaj një krokodili, për të mbrojtur të voglën e saj

Një elefant mama tregoi se ishte në gjendje të bënte gjithçka kur një grabitqar iu afrua shumë të voglit të saj një hapësirë me...

“Vdiqa me të puth”, Graniti i shpreh ndjenjat Fifit

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u...

Klienti shpëton burrin nga vdekja në restorant, shikoni videon

Një burrë ka shpëtuar nga vdekja një klient, i cili po mbytej nga ushqimi në një restorant. Ngjarja ka ndodhur në Rusi. Klienti sapo ka...

Drejtuesit e Alwera Invest takojnë Aliun, e njoftojnë për tre fabrika që do ndërtohen në Ferizaj

Kompania Alwera Invest ka njoftuar se shumë shpejtë do fillojë ndërtimin e tre fabrikave në komunën e Ferizajt. Për lajmin e ka njoftuar edhe kryetarin...

Muzikë e krisma armësh në një tubim të PDK’së në Drenicë

Në një video të publikuar sot nga Insajderi shihen zyrtarë të PDK-së në një tubim zgjedhor duke dëgjuar këngë me çifteli, e ku aty...

Nuk do ta besoni kush e ka financuar dasmën glamuroze të Cecës dhe Arkanit

Dasma e Cecës dhe Arkanit ishte dasma e shekullit, por askush nuk e ka ditur se çka është dashur të bëj dhëndri që të...

LIVE – Kuvendi i Kosovës

https://www.youtube.com/watch?v=AoS4CyjMAu4&fbclid=IwAR07cqnOM6dY33kBVoCxagTx4ZqGnHQK0sc21jG-EOVeiGy6yLwew_TCtDg

Na ndiqni

18,014FansLike
1,560FollowersFollow
- Reklama -

Të fundit