“Sot 23 vite pa ty babi”, Leonora Jakupi viziton varrin e babait të ndjerë

439

Këngëtarja kosovare me prejardhje nga Drenica, Leonora Jakupi ka kujtuar sot babanë e saj, Qasim Jakupi, i cili ra dëshmor në luftën heroike të UÇK-së.

“Sot 23 vite pa ty babi”. Ishe dhe do mbetesh krenaria jonë më e madhe!”, ka shkruar Leonora sipër fotografisë së babait.

Ndërkohë që nuk ka munguar edhe foto gjatë vizitës tek babai i saj meqë rast i dhuroi një buqetë me lule.