18.8 C
Pristina
Sunday, September 24, 2023

Autori3

33328 POSTET0 KOMENTE

Pasagjerja kapet me 23 mijë euro të padeklaruara në doganë

Goditet një rast i mosdeklarimit të të hollave në pikën kufitare të Kakavijës. Sekuestrohen 23.000 euro. Shërbimet e Policisë Kufitare në Kakavijë, si rezultat i...

Përpjekje për ta ndaluar etninë në letërnjoftime!

Ky është propozimi i Lëvizjes Besa në letërnjoftime të qëndrojë edhe përkatësia etnike, por partia “E Majta” me dy deputetë por përpiqet që ta...

Shkencëtarët: 7 variante të reja të Covid-19 i shtohen listës në rritje

Sipas një studimi ende në pritje për t’u miratuar, shkencëtarët kanë identifikuar shtatë variante të reja të koronavirusit që janë shfaqur në Shtetet e...

Ky është kapiteni policor që u arrestua për fajde në Ferizaj!

Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht Departamenti i Hetimeve ka arrestuar sot në orët e pasdites një zyrtar policor me gradën e kapitenit (punonjës në...

Elizabeth II, Steinmeier, Macron dhe Mattarella urojnë Osmanin për ditën e pavarësisë

U.d. Presidentja Vjosa Osmani ka pranuar telegrame urimi për 13-vjetorin e pavarësisë së Kosovës nga Mbretëresha Elizabeth II e Mbretërisë së Bashkuar, presidenti gjerman...

Fehmi Hoti emërohet zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës

Fehmi Hoti, është emëruar në pozitën e zëvendësdrejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Kosovës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar vet ai. Kolonel Fehmi Hoti,...

LDK brenda 60 ditëve zgjedh kryetarin e ri

Lidhja Demokratike e Kosovës, sot ka mbajtur takim me kryetarët e degëve të LDK-së, ku ata u njoftuan për ofrimin e dorëheqjes së Isa...

E kuqe e zjarrtë, Morena nuk i ndal pozat provokuese

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të kuqe. Ajo ka rrëmbyer vëmendjen me...

Na ndiqni

22,046FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit