17.4 C
Pristina
Sunday, September 24, 2023

Autori3

33328 POSTET0 KOMENTE

Laura mbetet në garë për të bronztën në Grand Slam, eliminohen Akili dhe Loriana

Laura Fazliu, Loriana Kuka dhe Akil Gjakova garuan sot në Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit. Akili u ndal që...

Raportimet se do të kalojë në VV, flet Bali Muharremaj: Në AAK do të jem deri në frymën e fundit

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, iu ka dhënë fund spekulimeve se ai do t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje. Ai ka thënë se në Aleancën...

Dosja e Prokurorisë: Kostiq dyshohet udhëhoqi aksionin në masakrimin e familjes Ujkani, dy të tjerë për vrasje e maltretime të shqiptarëve

Prishtinë- Dragan Milloviq, Illija Elezoviq dhe Zoran Kostiq janë tre serbët e dyshuar për krime lufte për të cilët Gjykata Themelore në Prishtinë të enjten ka...

Babai i deputetes Doarsa Kica-Xhelili flet për Kurtin: Jemi me fat që e kemi, është një enciklopedi e gjallë

Doarsa Kica-Xhelili, deputete e LDK-së si opozitare mund të mos ketë fjalë të mira për kryeministrin Albin Kurti, por babai i saj, Remzi Kica...

Sulmohet me granatë dore pas mesnate shtëpia e një serbi në Ranillug, njofton Policia e Kosovës

Në oborrin e shtëpisë së një serbi në Komunën e Ranillukut është gjuajtur me një granatë dore në orët e para të 22 shtatorit,...

Molliqaj: Kurti po mendon se duke i sharë ndërkombëtarët, ia përmirësojnë marrëveshjen

Kreu i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se Kryeministri Albin Kurti po mendon që duke i refuzuar e kritikuar ndërkombëtarët, do të mund...

Sulmohet me thikë një i mitur në Prishtinë, arrestohet bashkëmoshatari i tij

Një i mitur ka raportuar se është sulmuar me thikë nga disa persona të tjerë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se...

Depozitat e kosovarëve në banka rriten në 5.83 miliardë

161.6 milionë euro është rritja e depozitave të klientëve në bankat komerciale vendore për muajin gusht. Kjo ka çuar në total vlerën e depozitave të...

Na ndiqni

22,046FansLike
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit