Momente emocionuese kur futbollistët këndojnë bashkë me tifozët këngën për Adem Jasharin

28

Kombëtarja e Shqipërisë ka arritur të marrë një fitore të jashtëzakonshme dhe me peshë në shtëpi ndaj Polonisë me rezultatin 2-0, falë supergolit të Asanit dhe të Dakut.

Pas ndeshjes, futbollistët teksa kanë përshëndetur tifozët, kanë kënduar bashkë me ta, këngën “Mora fjalë” të Shkurte Fejzës.

Në pamjet e publikuara, ata shihen të gjithë së bashku dhe të emocionuar pas fitores magjike.

VIDEO