Zbulohet emri i pazakontë i djalit të dytë të Rihannas

18

Emri i pazakontë i fëmijës së dytë të Rihannas me ASAP Rocky është zbuluar një muaj pasi këngëtarja lindi.

35 vjeçarja dhe reperi, 34 vjeçar, e kanë quajtur djalin e tyre, Riot Rose Mayers, raporton The Blast.

Emri mund të jetë një shenjë delikate për këngën e ASAP, “Riot”, e cila u publikua në korrik.