Fotografi nga ditëlindja e Arta Elezajt

245

Arta Elezaj feston ditëlindjen dhe me këtë rast i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat duket bukur.

Bukuroshja ka mahnitur me dukjen e saj në pozat e shpërndara me këtë rast duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Krahas ndjekësve të rëndomte në Instagram, nuk kanë munguar edhe urimet e personaliteteve të njohura të ekranit dhe skenës.

“Urime ditëlindja asaj krijesës së bukur që ma kthen shikimin kur shikoj në pasqyrë secilën ditë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Kujtojmë që Arta u bë e njohur për publikun e gjerë falë rolit të Xhakartës në hit-komedinë televizive “O Sa Mirë”.